Ochutnávka vín "Španělskem od severu na jih" (B.M.C. Brno - dovozce)

26.11.2019 - Na podzimní putování za skvělými španělskými víny z nabídky dovozní společnosti BMC Brno se po roce opět vydáme s Ing. Vladimírem Hrbkem. Tentokrát to však bude v usedlosti Horní Landhauska v pražské Gröbovce. Očekáváme Vás v úterý 26. listopadu v 18.30 hod.

Další putování za španělskými víny

Prohlédnout degustační list

Degustace je plně obsazena!

Znalec a milovník španělských vín ing. Vladimír Hrbek pro Vás tentokrát vybral z nabídky dovozní společnosti BMC Brno, s.r.o. dvanáct vín z významných vinařských oblastí, včetně atraktivních denominací, jakými jsou Rioja D.O.Ca. a Ribera del Duero D.O. Ochutnáte například dvě bílá vína - El Coto Viura a Viňa Vilano Verdejo. Dále na Vás čeká devět skvělých červených vín včetně absolutní špičky, již kultovního vína Coto Imaz Reserva z Rioji s etiketou, na níž jsou tradiční jeleni již ukryti v houští. Ale těšit se můžete také na Viňa Vilano Roble, Viňa Vilano Black, Viňa Jaraba Crianza, El Coto Crianza, Campo Ariba Old Wines Monastrell z DO Valencia, stejné jako Laude 1564. A chybět nebudou ani novinky, v tomto případě dvě vína z odrůdy Bobal - Sericis a Pungus. A na závěr návrat pro nás již téměř "ztracené dcery" - bílého, perlivého a voňavého vína Estrella Frizzante! Nemusím jistě připomínat, že drtivá většina vín se může pochlubit skvělým poměrem cena/výkon. Všechna vína si můžete po degustaci zakoupit nebo objednat za příznivé 005 spanelsko2ceny.

Cena této a všech dalších ochutnávek činí 200 Kč.

Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na mobil 603 378 692.

Horní Landhauska, Havlíčkovy sady 59 - Gröbovka, Praha 2.

Bližší informace o řízených ochutnávkách v Horní Landhausce Vám poskytne
Libor Chlupatý, tel.: 603378692
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     

 

005 spanelsko3